3 лип. 2017

СПИСОК дітей, яких зараховано з 03 липня 2017 року до дошкільних навчальних закладів

Р І Ш Е Н Н Я Про зарахування дітей до дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів
27 черв. 2017

НАКАЗ

Про випуск та вручення атестатів про повну загальну середню освіту учнів 11 класу НВК «Гармонія» у 2017 році
23 черв. 2017

НАКАЗ

Про видачу свідоцтв про базову загальну середню освіту учнів 9 класів НВК «Гармонія» у 2017 році
22 черв. 2017

Звіт керівника закладу

22 червня 2017р. в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся звіт керівника закладу Мотильчака М.А.
2 черв. 2017

День здоров'я та туризму в НВК "Гармонія"

30 травня 2017 року в НВК "Гармонії" учні, батьки, вчителі зібралися разом для проведення Дня туризму. В цей день учні 5-11 класів змагались з різних туристичних дисциплін та турнірі з міні-футболу. А завдяки активній підтримці батьків кожен клас приготував страви на відкритому вогні.
26 трав. 2017

Олімпійські ігри - 2017

У дошкільнят Мукачівського НВК "Гармонія" відбулись "Олімпійські ігри - 2017"
20 трав. 2017

Звітній концерт НВК "Гармонія"

18 травня, відбувся звітній концерт творчих колективів закладу.
8 трав. 2017

Свято баскетболу в НВК "Гармонія"

4 травня 2017 року в НВК "Гармонія"при підтримці Мукачівського міського баскетбольного клубу ветеранів "Імпульс" відбулось баскетбольне свято.
20 квіт. 2017

День цивільного захисту

Сьогодні, 20 квітня 2017 року, в НВК "Гармонія" проведено "День цивільного захисту". День почався з ранкової лінійки, на якій начальник цивільного захисту НВК "Гармонія", директор комплексу Мотильчак М.А. ознайомив всіх з програмою Дня ЦЗ. Головним завданням було удосконалення учнями, вихованцями та педагогічним колективом теоретичних знань і практичних навичок, дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також практична перевірка здатності дітей та працівників діяти за сигналами оповіщення цивільного захисту, користування засобами колективного та індивідуального захисту. Протягом дня вихованці старших груп та учні початкових класів показали малюнком на асфальті своє бачення безпеки та цивільного захисту. А учні старших класів організували виставку стінгазет на дану тему. Проведена навчальна тривога оповіщення виникнення надзвичайної ситуації: організований вихід дітей з школи, шикування на шкільноному подвір'ї. Класними керівниками проведено виховні години "Безпека дитини - понад усе" з питань безпеки життєдіяльності та профілактики травматизму невиробничого характеру. Після відбулася лінійка,на якій підвели підсумки "Дня цивільного захисту" та нагородили грамотами учнів які взяли активну участь.
14 квіт. 2017

Найкращий майданчик

14 квітня 2017 року в Мукачівському НВК «Гармонія» відбувся конкурс ігрових майданчиків дошкільного підрозділу. Журі в складі адміністрації закладу оглянули всі майданчики та визначили переможців конкурсу в різних номінаціях: «Подорожуємо морем», «Квіткова долина», «Граючись-навчаємось», «Краєзнавчий тур», « Лісова казка», «Авто-туристи» Висловлюємо величезну вдячність батькам за участь в озелененні території комплексу, за допомогу в облаштуванні ігрових майданчиків груп, за створення затишку та комфорту в дошкільному закладі. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя закладу! Щиро дякуємо вам за доброзичливість та довіру.