26 січ. 2018

«Тато, мама, я - спортивна сім’я »

В НВК «Гармонія» - «Тато, мама, я - спортивна сім’я » Усі учасники змагалися з великим задоволенням. Батьки були у захваті від свята, адже змогли не тільки поспостерігати за своїми дітьми, а й бути активними учасниками і допомогли їм здобути перемогу. Такі заходи сприяють популяризації здорового способу життя серед родин. Адже, саме в сім’ї дорослі повинні долучати своїх дітей до занять спортом.
25 січ. 2018

Триває реконструкція будівлі 3 корпусу

В Мукачеві триває реконструкція будівлі для НВК "Гармонії" Проектом передбачено реконструкцію існуючого корпусу та одноповерхову прибудову з благоустроєм території. Наразі проводять роботи: - прокладання зовнішніх теплових мереж та прокладання зовнішньої каналізації. - влаштування внутрішніх перегородок - встановлення металопластикових дверей міжкімнатних та вхідних - оздоблення приміщень існуючої будівлі - прокладання внутрішньої електропроводки по прибудованій будівлі. Роботи виконуються згідно проекту ММКП "Мукачевопроект"
19 січ. 2018

Старші вихованці НВК «Гармонія» весь день колядували

Коляд, коляд, коляда! Холод взимку не біда. Двері швидше відчиніть, нас до себе запустіть!
16 січ. 2018

Учнівські квитки

16 січня учні пільгових категорій НВК "Гармонія" отримали учнівські квитки.
12 січ. 2018

Психолого-педагогічний консиліум

11 січня відбувся психолого-педагогічний консиліум на тему "Адаптація учнів п'ятих класів до нових умов навчання. Проблеми наступності у навчанні"
5 січ. 2018

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році

Управління освіти, молоді та спорту підвело підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році. Учні НВК «Гармонія» здобули 40 призових місць, що є найкращим результатом серед навчальних закладів міста / І місце /. Вітаємо педагогічний та учнівський колектив комплексу із здобутими результатами.
29 груд. 2017

Новорічні ранки дошкільнят

Дітки дошкільних груп НВК «Гармонія» порадували своїх батьків на Новорічному святі цікавими виступами.
26 груд. 2017

Виїзний семінар у місті Мукачеві вінницьких лідерів профспілкового руху

20-22 грудня 2017 року відбувся виїзний семінар голів районних, міських та вузівських організацій Вінницької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки на базі міста Мукачева Закарпатської області з метою вивчення досвіду роботи з питань соціально - економічного захисту спілчан.
26 груд. 2017

Учні 11-го класу привітали дітей ГО "Я слухаю".

23 грудня 2017 року учні 11-го класу НВК "Гармонія" разом з класним керівником Соляник М.Ю. відвідали дітей ГО "Я слухаю", привітали їх з Різдвом Христовим та новорічними святами та подарували малечі справжнє свято.
22 груд. 2017

Музична вистава "Ніч перед Різдвом"

Сьогодні учні 6-б класу презентували батькам та вчителям закладу музичну виставу"Ніч перед Різдвом".Дякуємо класному керівнику та режисеру-Сабов Ларисі Андріївні.