Мукачівський ліцей №5

Новини


13 лют. 2021
Мукачівський міцей №5 Мукачівської міської ради
Новий сайт Мукачівського Ліцею №5 Мукачівської міської ради

20 груд. 2020
Інформація про використання бюджетних коштів за листопад 2020н.р
Інформація про використання бюджетних коштів за листопад 2020н.р

7 груд. 2020
Концерт присвячений Дню Збройних Сил України.
Концерт присвячений Дню Збройних Сил України.

Всі новини

Новини

Новини: 205
1 трав. 2020

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників.

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників
23 квіт. 2020

Електронна реєстрація дитини на вступ до першого класу шкіл Мукачівської ОТГ

З 23 квітня 2020 року Ви маєте можливість провести реєстрацію дитини на вступ до першого класу шкіл Мукачівської ОТГ.
26 бер. 2020

НАКАЗ "Про роботу Мукачівського ліцею №5 під час карантину"

НАКАЗ "Про роботу Мукачівського ліцею №5 під час карантину"
13 бер. 2020

ПРОБНЕ ЗНО ПЕРЕНЕСЕНО ЧЕРЕЗ КАРАНТИН: ТЕСТУВАННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 4 ТА 11 КВІТНЯ

ПРОБНЕ ЗНО ПЕРЕНЕСЕНО ЧЕРЕЗ КАРАНТИН: ТЕСТУВАННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 4 ТА 11 КВІТНЯ
12 бер. 2020

З 12 БЕРЕЗНЯ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ТРИТИЖНЕВИЙ КАРАНТИН У ВСІХ ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні, 11 березня 2020 року.
10 бер. 2020

Шевченківські дні 2020

Шевченківські дні
6 бер. 2020

"Нумо, дівчата" 2020

В закладі відбувся конкурс "Нумо, дівчата", де змагалися у спритності, дотепності та кмітливості дівчата старших класів.
5 лют. 2020

"Тато,мама,Я-спортивна сім'я" 2020

відбулися спортивні змагання "Тато,мама,Я-спортивна сім'я"де учасники проявили силу ,витримку,кмітливість,згуртованість.Щиро дякуємо учням та їх батькам за участь у змаганнях.Вітаємо ще раз переможців!
30 січ. 2020

"Учитель року - 2020"

У Мукачеві нагородили переможців конкурсу “Учитель року – 2020” Нагородження переможців, лауреатів та учасників конкурсу пройшло сьогодні в актовому залі Мукачівського Центру дитячої та юнацької творчості. Вітав та нагороджував переможців міський голова Андрій Балога. Участь у конкурсі взяли 8 учасників у такий номінаціях: “Образотворче мистецтво”, “Зарубіжна література”, “Історія”, “Хімія” та “Початкова освіта”. Грамотою виконавчого комітету Мукачівської міської ради та премією нагороджується лауреат, який посів ІІ місце, у номінації “Початкова освіта” Васильєва Андріана Геннадіївна – вчитель української мови та інформатики в початкових класах Мукачівського навчально-виховного комплексу “Гармонія”
27 груд. 2019

Подарунок передано військовим 1-го гірсько-штурмового батальйону 128-окремої гірсько-штурмової бригади

Учні, педагогічний колектив та батьки учнів НВК «Гармонія» - захисникам України Як ми вже раніше інформували громадськість нашого міста, 6 грудня 2019 року, учнівське самоврядування навчально-виховного комплексу “Гармонія”, до Дня Збройних Сил України, вчергове ініціювали проведення благодійної акції «Ярмарка солодощів». До цієї акції активно долучилися учні, батьки, педагоги та адміністрація навчального закладу. На виручені кошти під час проведення благодійної акції було закуплено бензиновий генератор потужністю 5,5 кВт, який сьогодні, 27 грудня, було передано військовим 1-го гірсько-штурмового батальйону 128-окремої гірсько-штурмової бригади. Учасники АТО: головний старшина 1-го гірсько-штурмового батальйону, захисник Луганського аеропорту Олександр Федорчук та його бойовий побратим прапорщик Анатолій Кандауров висловивили щиру вдячність учням та вчителям школи за дуже потрібний подарунок. Дуже символічно, що в цьому військовому підрозділі виконує бойові завдання на Сході країни і вихованець Мукачівського навчально-виховного комплексу «Гармонія» Михайло Марчук. Тож йому та його бойовим побратимам були передані подарунок та щирі вітання від директора навчального закладу, депутата Закарпатської обласної ради Михайла Мотильчака, заступника директора Тараса Хомина, вчителів та учнів школи. Героям Слава! Відділ інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради