25 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 07 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
25 черв. 2018

НАКАЗ "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"

НАКАЗ від 20 червня "Про відрахування учнів з числа 1-х класів"
1 черв. 2018

Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"

НАКАЗ від 01 червня 2018 року "Про зарахування дітей до першого класу НВК "Гармонія"
17 трав. 2018

Випускний у дошкільнят

Зворушливо та урочисто були проведені в НВК «Гармонія» зіркові церемонії вручення дипломів Випускникам старших груп про здобуття дошкільної освіти. «В добру путь!» «В добрий час!», «Вітаємо!»
5 трав. 2018

Про конкурсний відбір підручників 5-10 класів

додаток 2
3 трав. 2018

День відкритих дверей - дошкільна ланка

Батьки вихованців дошкільних груп НВК «Гармонія» охоче та з радістю відвідували заняття під час «Дня відкритих дверей». Завдяки проведеному Дню батьки отримали необхідний досвід щодо виховання та розвитку дітей, підвищили рівень педагогічної культури.
14 квіт. 2018

Весняна толока

Колектив дошкільного підрозділу НВК «Гармонія» активно долучився до весняної толоки. Насолоджуючись чудовим весняним днем разом з вихованцями, працівники прибирали та впорядковували територію закладу. З великим ентузіазмом вчителі та учні 1-4 класів прибирали територію в саду комплексу НВК «Гармонія». Разом працювати цікаво та весело!
4 квіт. 2018

Маленькі декламатори

у дошкільному підрозділі НВК «Гармонія» проводився конкурс маленьких декламаторів «Майстер слова». Учасиками конкурсу були вихованці середніх та старших груп. Юні читці охоче виступали, декламували свої улюблені вірші. Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів, які ще краще виражалися підібраними тематичними костюмами. Журі намагалося справедливо оцінити майстерність кожного. Всі учасники були нагороджені грамотами в різних номінаціях /за виконавську майстерність, за творчий задум, за сценічний образ, за артистизм…/
4 квіт. 2018

Тематичний тиждень на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів»

Наступність в НВК «Гармонія» за умов тісної співпраці початкової школи та дошкільного підрозділу. З 19 по 30 березня 2018р. вихователі дошкільних груп, вихователі груп продовженого дня та вчителі початкових класів в рамках спільного тематичного тижня на тему «Розвиток мовленнєвої діяльності дошкільнят та молодших школярів» проводили відкриті заняття та уроки. Такий підхід може надати педагогічному процесу цілісний, послідовний і перспективний характер, тільки тоді два підрозділи освіти будуть діяти в тісному взаємозв'язку.
3 квіт. 2018

Тиждень арт – терапії

Емоції у кольорах виражали протягом тижня вихованці Мукачівського НВК «Гармонія». Найменші учасники арт-терапії малювали аквареллю на вологому папері. Школярі молодшої ланки виражали свої емоції фарбами під музику. Залюбки долучилися до арт-проекту «Емоції у кольорах» і учні 5-8 класів, аби вивільнити свої почуття та передати настрій. Не всім учасникам акції вдавалося відразу зрозуміти себе і асоціювати свій настрій у малюнку, тому допомагали дітям виражати емоції у кольорах професійні художники та психологи. Ідея організувати арт-терапевтичний захід у НВК виникла у психолога після вивчення проблем підростаючого покоління, одна з них - агресія. Здебільшого подолати яку дитина самотужки не в змозі. Тому варто шукати неординарні способи виражати базові емоції – радість, гнів, страх… А чому б не в кольорах? У результаті арт-терапевтичного проекту «Емоції у кольорах» виставка дитячих робіт подарувала море позитиву як самим учасникам заходу, так і вчителям та батькам.