19 груд. 2019

До учнів НВК "Гармонія" завітав Св. Миколай

11 груд. 2019

НУШ Уроки а заняття з використання цеглинок LEGO.

Українська мова 2 клас - НУШ в дії. Використання цеглинок LEGO. ГПД "Зима-чарівниця".Відгадування загадок з використанням цеглинок LEGO. 2-б клас
9 груд. 2019

Ялинковий вернісаж

В початковій школі НВК"Гармонія " проходить виставка новорічних прикрас та композицій.
7 груд. 2019

НВК "Гармонія" - українським військовим.

Сьогодні,6 грудня ,в День Збройних Сил України, учні,батьки та вчителі Мукачівського НВК "Гармонія" організували вже традиційний "Ярмарок солодощів" з метою підтримки наших Захисників,які боронять Україну. Всі,хто побував в цей день в нашому закладі, мали змогу скуштувати різноманітних смаколиків,випечених дбайливими руками небайдужих дітей та їх батьків. Кошти,виручені сьогодні на ярмарку,підуть на допомогу нашим воїнам. Адміністрація закладу щиро дякує всім,хто долучився до цієї благородної справи. Слава Україні.
30 лист. 2019

Конкурс казок в дошкільному підрозділі

Акторські таланти показали вихованці старших та середніх груп НВК"Гармонія " в конкурсі казок. Вітаємо маленьких акторів.
23 лист. 2019

Чорна сповідь твоя, Україно

Відкритий урок до дня Дня пам"яті жертв Голодоморів
22 лист. 2019

Українські дисиденти - виклик системі

У НВК "Гармонія" продовжують проводити актуальні відкриті уроки з школярами 11 класів.
12 лист. 2019

Конкурс знавців української мови.

12 листопада учні 7класів НВК Гармонія змагалися в конкурсі знавців української мови під назвою"Вчіться,складно говорити своїм рідним словом!" -проявивши неабиякі здібності і знання!
6 лист. 2019

Семінар заступників директорів з виховної роботи на тему:"Художньо-естетична складова у формуванні ключових компетентностей учнів".

Присутні мали змогу переглянути мюзикл "Сорочинський ярмарок" , показові виступи учасників спортклубу карате "Тріумф" та оглянули виставку творчих робіт учнів комплексу.
5 лист. 2019

Чудова виставка ліхтариків від учнів 1-4 класів