10 квіт. 2017

Великодній кошик для воїнів АТО

Вихованці та учні НВК "Гармонія" взяли участь у волонтерському проекті "Великодній кошик для воїнів АТО" В рамках проведення акції учнівським самоврядуванням закладу організовано збір продуктів харчування та листів, які передано для відправлення в зону бойових дій на сході України. Дякумо всім, хто приднався до акції.
7 квіт. 2017

Виховний захід "Японія: історія, культура, традиції"

7 квітня 2017 року в НВК "Гармонія" вчителем історії Соляник Марією Юріївною проведено захід "Японія: історія, культура, традиції", присвячений року Японії в Україні, під час якого учні мали змогу познайомитись з історією, культурою та традиціями Японії.
2 квіт. 2017

У дошкільнят оновлені майданчики.

Дошкільна ланка НВК "Гармонія" також активно займається весняним благоустрієм території разом з батьками та вихованцями. Після "зимової сплячки" ігрові майданчики дошкільннят знову заманюють яскравими кольорами, новими спорудами, чистими квітковими клумбами. Дирекція дякує батькам за участь та наполегливо просить мешканців Мукачева, які часто пробираються на територію садочку вночі, не ламати розваги для діток, адже вони приносять їм велику радість у цю, тепер вже теплу, пору року.
30 бер. 2017

Молоді педагогічні таланти НВК «Гармонія»

Колектив Мукачівського НВК «Гармонія» щиро вітає педагогів нашого закладу Сливку Ольгу Валеріївну, Пилип Віталію Ярославівну, Котубей Ольгу Василівну, Ребар Аліну Василівну, які взяла участь у загальноміському конкурсі "Шукаємо молоді педагогічні таланти", показали високу педагогічну майстерність.
29 бер. 2017

Весняна толока

В рамках проведення весняного місячника з благоустрою у НВК "Гармонія" продовжилася весняна толока. До прибирання території комплексу активно долучилися учні та батьки та вчителі.Всі попрацювали на славу. Пам'ятайте, тільки від нас залежить, чи буде наше місто чистим і охайним.
11 бер. 2017

Тиждень образотворчого мистецтва "Краса врятує світ"

Світ мистецтва кольоровий, і барвистий, і чудовий. Пізнавай його завжди Та цінуй і бережи.
10 бер. 2017

День поезії в дошкільнят

В НВК «Гармонія» дошкільнята відмічали День поезії. В цей день усі разом, стали частинкою того чудового свята, де панувала атмосфера дружелюбності, підтримки, творчості і натхнення. На заняттях, прогулянці та протягом дня для дошкільнят звучала поезія / розповідали казки, читали літературні твори, вірші/. В рамках цього свята був проведений конкурс читців між вихованцями середніх та старших груп. Вітаємо усіх із Міжнародним днем поезії!!! Читайте поезію – українських та світових авторів, читайте з дітьми, адже поетичне слово здатне проникати в таємниці людської душі, призиває людину мислити образами, не дає нашій душі зачерствіти. А виразні засоби мови поезії збагачують мовлення, допомагають спілкуванню, розширюють кругозір.
7 бер. 2017

Концерт до свята 8 березня

Сьогодні, 7 березня, відбувся чудовий концерт підготовлений учнями закладу.
6 бер. 2017

"Нумо, дівчата"приурочений Міжнародному жіночому дню

в НВК Гармонія відбувся конкурс "Нумо, дівчата"приурочений Міжнародному жіночому дню. У конкурсі взяли участь команди дівчат 8-11 класів. Учасниці змагались в таких номінаціях: "Струнка фігура" " Майстриня" " Справжня господиня" "Попелюшка" "Візажист" "Модниця"
28 лют. 2017

"Алло, шукаємо таланти" 5-11 класи

23-24 лютого відбувся конкурс між 5 та 7 класами та 8-11 класами.