31 трав. 2019

ВІДКРИТТЯ нового корпусу початкової ланки

Це новий корпус для початкової ланки навчально-виховного комплексу «Гармонія», де будуть навчатися учні 1-4 класів. Місію відкриття доручили школярам, які з нею успішно впоралия, за що й отримали солодкі подарунки) Нове приміщення оснащене лише найкращим для юних мукачівців.
8 трав. 2019

Міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "ДЖУРА "

міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "ДЖУРА "
3 трав. 2019

"Таланти твої, Мукачево"

Дошкільнята нашого закладу взяли участь в міському огляді-конкурсі "Таланти твої, Мукачево"
22 квіт. 2019

Підготовка зі стрільби.

Підготовка зі стрільби рою "Лісові чорти" до І (міського) етапу військово-патріатичноі гри "Джура"
18 квіт. 2019

День цивільного захисту

Проведено евакуацію учнів з приміщення школи. Показано першу домедичну допомогу та користування вогнегасником.
18 квіт. 2019

Тренінг з вихователями дошкільних груп

Тренінг з вихователями дошкільних груп " Ознайомлення з програмою "Впевнений старт" "
15 квіт. 2019

Змагання юних рятувальників пожежників

Команда НВК "Гармонія" на міських змаганнях юних рятувальників пожежників
12 квіт. 2019

«Підлітковий вік. Світ взаємин»

Шкільним психологом Тимофеєвою Р.В. з учнями 7 Б класу було проведено інтерактивне заняття на тему «Підлітковий вік. Світ взаємин» - де метою є усвідомленням підлітками унікальності природи почуттів, формування адекватного сприйняття змін в емоційно- вольовій сфері, позитивної самооцінки.
5 квіт. 2019

Тиждень музичного мистецтва

організований і проведений вчителем музичного мистецтва Сабов Ларисо Андріївною Протягом тижня відбулись наступні заходи: - конкурс стіннівок на музичну тематику - відкритий урок у 2-А класі на тему "Барвиста планета музики" - Виховний захід "Турнір знавців музичного мистецтва" (6-ті класи) - музичне талант-шоу "Інспектор міста" (7-б клас)
3 квіт. 2019